17:26, 19 Серпня 2022

Виправдовував збройну агресію рф проти України: на Волині перед судом постане уродженець Донеччини

Волинська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у розслідуваному слідчими УСБУ в області кримінальному провадженні про вчинення 41-річним уродженцем Донеччини  виправдовування та визнання правомірною збройної агресії російської федерації проти України і умисних дій із розпалювання національної та релігійної ворожнечі і ненависті, поєднаних із погрозою насильством (ч. 2 ст.161, ч. 1 ст. 436-2 КК України).

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Встановили, що чоловік, виїхавши на територію Луцького району як внутрішній вимушений переселець з місць ведення бойових дій, активно пропагував підтримку російської агресії, виправдовував та визначав її правомірною, а також погрожував фізичною розправою патріотично налаштованим місцевим мешканцям і виловлював зневагу щодо їхньої національної та релігійної приналежності.

Як зазначають в УСБУ у Волинській області, перебуваючи у відносній безпеці, зловмисник систематично  висловлювався на підтримку збройної агресіїї рф проти України, погрожував місцевим мешканцям покараннями від збройних формувань рф та постійно очікував прихід “руского міра” на Волинь.

Окрім того, пропагандист погрожував місцевому священику, його родині та прихожанам Православної української церкви. Постійно погрожував висловами на кшталт: «После прихода россиян все нацики и представители восточных областей, которые их поддерживают будут … уничтожены…», «Будем резать вас, уничтожать вас, издеваться над вами, вашей семьей, всеми нациками и священниками».

За усі ці дії він тепер постане перед судом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: