13:27, 27 Вересня 2019

Винник потрапив до бази «Миротворця» через участь у російському флешмобі. ВІДЕО

Популярний український співак Олег Винник, який знявся у проекті “ВсемМир” з російськими зірками, що підтримали політику Кремля щодо України і анексію Криму, потрапив до бази центру “Миротворець”.

Про це повідомляє “Укрінформ” з посиланням на повідомлення, яке з’явилася на офіційному сайті “Миротворця”.

“Учасник російської пропагандистської антиукраїнської акції “ВсемМир”, спрямованої на перекладання відповідальності розв’язаній Росією (країна-агресор) війни на Україну”, — йдеться в повідомленні.

Повідомляється також, що центр “Миротворець” просить правоохоронні органи розглядати цю публікацію на сайті, як заяву про вчинення цим громадянином усвідомлених дій проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Як повідомляли, співак Олег Винник приєднався до російського проекту “ВсемМир” за участі російських і зарубіжних зірок.

“Я не хочу, щоб батьки оплакували своїх дітей. Я не хочу, щоб молоді дружини ставали вдовами, і я не хочу, щоб страждали діти. Давайте не забувати, ми прийшли в цей світ, щоб навчитися любити, а не забирати життя один в одного. Всьому світу! Всім мир!”, — заявив артист у своєму відеозверненні на “Youtube”-каналі проекту.

У прес-службі Вінника на запит “Укрінформу” відповіли, що участь співака в російському проекті “ВсемМир” не суперечить життєвій і патріотичної позиції артиста, і заявили, що Винник “неодноразово висловлював свою тверду громадянську позицію і виступав на підтримку миру в нашій країні і в усьому світі”.

Співак також з’явився у спільному кліпі проекту, в якому взяли участь, зокрема, представники російського шоу-бізнесу, котрі публічно підтримали політику російського президента Володимира Путіна щодо анексії Криму — співачка Валерія, співак Денис Клявер. Також серед учасників — актриса Нонна Гришаєва, яка незаконно відвідувала окупований Крим.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: