19:05, 12 Травня 2022

Вимушеним переселенцям у Володимирі допомагають вдосконалити знання української мови

10 травня Володимир-Волинський центр професійного розвитку педагогічних працівників  спільно з педагогами-філологами закладів освіти міста провели черговий експрес-урок з української мови на тему «Культура мовлення. Правила літературної вимови» для вимушено переселених громадян нашого міста.

Про це повідомляють на сторінці Володимир-Волинської громади у «Фейсбук».

Головне завдання заходу – допомогти в удосконаленні володіння українською мовою, підтримати охочих на шляху використання мови в повсякденному спілкуванні. Консультантка центру Жанна Базь зазначила, що кожна людина мріє про те, щоб завжди вільно почуватися у спілкуванні, завжди бути бажаною, справляти приємне враження, приносити радість собі й близьким.

Під час уроку учитель загальноосвітньої школи № 5 ім. А. Кореневського Наталія Клюд, зосередила увагу присутніх на презентації «Особливості літературної вимови» та провела мовний практикум. Вона запропонувала учасникам заходу зачитати прислівꞌя, скоромовки і лічилки, навчала правильно наголошувати слова, уживати форми кличного відмінка, опановувати мовний етикет.

До проведення заходу долучилися також учителі української мови та літератури Ірина Губарик (ЗОШ№ 5) та Надія Оліферук (ЗОШ №2). Усі присутні демонстрували свою активність та зацікавленість у прагненні удосконалити українську мову, дізнатися щось нове.

«Дякуємо слухачам за бажання доторкнутися до прекрасного – до рідної української мови, її неповторної  милозвучності та краси», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: