17:55, 26 Червня 2023

Виконком Ковельської міськради звернувся до Кабміну щодо погашення заборгованості з різниці в тарифах за теплопостачання

Сьогодні у Ковелі на позачерговому засіданні виконкому ухвалили звернення до Кабінету Міністрів України з проханням забезпечити до 1 вересня погашення заборгованості ПТМ «Ковельтепло» з різниці в тарифах, яка виникла на 1 квітня 2023 року, в сумі 43,921 мільйона гривень.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Нагадаємо, що Ковельська міська рада утримала протягом двох опалювальних сезонів тарифи на послуги з постачання теплової енергії та з постачання гарячої води незмінними.

Не допустили їх збільшення на підставі укладеного 30 вересня 2021 року між Асоціацією міст України, Кабінетом Міністрів України, Офісом Президента України та НАК «Нафтогаз України» Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері теплопостачання в опалювальному періоді 2021-2022 років, а також Закону України «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування» № 2479-ІХ від 29 липня 2022 року.

ПТМ «Ковельтепло» надали необхідну підтримку з місцевого бюджету, завдяки чому мешканці громади безперебійно отримували послуги з постачання теплової енергії і гарячої води.

«Разом з тим, держава не виконала взяті на себе зобов’язання з компенсації різниці в тарифах підприємствам теплопостачання за 2022 і 2023 роки.

За таких умов, підготовка до нового опалювального сезону, його початок та проходження перебувають під загрозою зриву», – йдеться у зверненні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: