12:16, 30 Вересня 2021

Вигідні ставки на спорт: лайфхак для отримання прибутку з мінімальним бюджетом*

Ставки на спорт потрібно робити відповідально. Про те, як отримати бездеп 100 % від суми депозиту, кешбек, стати успішним у ставках та заробляти на спортивних подіях, читайте у публікації. 

Вигідні ставки на спорт: стратегії та правила

Для успішного беттінгу потрібно мати уявлення про процес створення ставок, розрахунки результатів. Кожна букмекерська контора встановлює додатково власні особливості заробітку, на які обов’язково варто звертати увагу. Дізнайтеся, як робити ставки на спорт, переваги беттінгу та іншу цікаву інформацію, яка допоможе адаптуватися беттеру в азартній сфері.

Чи можливо заробляти на спортивних ставках?

Заробіток в азартній індустрії – це реалії, підтверджені активними клієнтами букмекерських контор та казино. Ігрові портали пропонують реальні алгоритми примноження капіталу. Для розуміння усіх тонкощів необхідно перейти на сайт конкретної букмекерської контори та ознайомитися із угодою користувача. У правилах БК обов’язково зафіксовані ключові правила, яких варто дотримуватися.

Від чого залежить заробіток в БК?

Кожен виграш залежить від декількох факторів:

– розмір ставки. З’ясуйте, яку суму ви готові витратити в азартній сфері. У разі програшу ставки це не повинно суттєво вплинути на ваше фінансове становище;

– коефіцієнт ставки. Ваш внесок помножують на коефіцієнт у випадку виграшу. Вірогідні результати події мають мінімальні коефіцієнти, тому робити на них символічні ставки невигідно;

– маржа. Її значення закладене у коефіцієнті. Встановіть розмір комісії БК перед створенням ставки;

– бонусні пропозиції. Додаткові подарунки стають вагомим джерелом додаткового заробітку. Використовуйте цінні пропозиції з мінімальним вейджером для примноження свого капіталу.

Вигідні букмекери: у пошуках найкращих умов

У кожної БК встановлена своя політика стосовно беттерів. Гравцю необхідно знайти найвигідніші умови для створення ставок. Орієнтуватися варто лише на ліцензійні портали. Відсутність дозволу на азартну діяльність виключає безпечність при поповненні рахунку та створенні ставок. Лише перевірені портали передбачають можливість реального заробітку.

Якщо ви шукаєте конкретні напрямки спорту, перед створенням акаунта перевірте їх наявність на сайті БК. Важливо, щоб пріоритетні напрямки були представлені у ставках прематч та лайві, оскільки ви можете експериментувати з форматами ставок. Дізнайтеся більш детально про розпис події із цікавої категорії для вас.

Правила успішних ставок на спорт: про що потрібно пам’ятати

Ви повинні встановити декілька ключових правил, які допоможуть вам збільшити шанси на отримання прибутку. Враховуйте такі рекомендації:

– розмір ставки має бути не більше 10 % від вашого банкроллу;

– намагайтеся контролювати ліміти за ставкам, щоб не програти на одній події всі ваші гроші;

– оцінюйте потенційний прибуток перед створенням ставок. Для цього проаналізуйте коефіцієнт події та перспективи виграшу;

– уважно вивчайте правила беттінгу від конкретного букмекера;

– не порушуйте правил відповідальної гри. Ігнорування цих правил призводить до блокування акаунта, тому відповідально віднесіться до встановлених правил.

Якщо ви обираєте для беттінгу популярні події, у відкритому доступі є безліч прогнозів, експертних думок, інформаційних джерел. Ця інформація допоможе вам встановити вірогідний результат події. Переходити на менш значущі події без аналітики краще після отримання мінімального досвіду. У цьому випадку вам буде простіше проаналізувати подію самостійно та зробити вдалу ставку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: