20:49, 29 листопада 2021

Вибух котельні на Волині: у найкоротші терміни обіцяють відновити теплопостачання школи

Відповідне завдання поставив голова ОДА Юрій Погуляйко за результатами візиту на Ратнівщину, де сьогодні, 29 листопада, сталося руйнування газової котельні ЗОШ І-ІІІ ступеня села Прохід Ратнівської територіальної громади Ковельського району.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Як відомо, за інформацією управління ДСНС України у Волинській області, сьогодні на території ЗОШ І-ІІІ ступеня села Прохід Ратнівської ТГ Ковельського району відбулося руйнування конструкцій будівлі газової котельні.

Варто зазначити, що горіння на території котельні не зафіксували, потерпілих та загиблих немає. Працівники Ратнівської філії АТ «Волиньгаз» перекрили газопостачання. Також провели евакуацію учнів та працівників освітнього закладу.

Оглянувши місце події, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко та його перший заступник Сергій Мовенко поспілкувалися із представниками ДСНС в області та Нацполіції, місцевим керівництвом та директоркою школи, аби скоординувати усі дії з метою якнайшвидшого відновлення повноцінної роботи котельні та школи. Адже наразі навчання в освітньому закладі організоване дистанційно.

Відтак, очільник області доручив у найкоротші терміни відновити теплопостачання та повноцінну роботу навчального закладу. Також Юрій Погуляйко наголосив на важливості обов’язкового проведення розслідування та з’ясування причин руйнування конструкції котельні. Окрім того, за дорученням голови облдержадміністрації проведуть інспектування усіх котелень у навчальних закладах області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: