10:37, 20 Березня 2020

Всі доступні кошти місцевих бюджетів на Волині закликають спрямувати на протидію коронавірусу

Органи місцевого самоврядування закликали спрямувати усі доступні кошти Волинській обласній лікарні.

Про це йшлося під час пленарного засідання позачергової 30 сесії Волинської облради 20 березня.

Депутати ухвалили звернення до голів районних рад, міських, селищних, сільських голів та голів об’єднаних територіальних громад Волинської області.

Як пояснила голова облради Ірина Вахович, потрібно консолідувати зусилля усіх гілок влади, щоб не допустити поширення інфекції. Йдеться про акумулювання всіх коштів обласного бюджету, навіть тих, що були виділені на розвиток, аби не допустити поширення інфекції. До всіх міських та сільських голів звертаються, щоб ті під час сесій виділили кошти через субвенцію обласній лікарні.

«У зв’язку з надзвичайною ситуацією, що складається навколо загрози поширення коронавірусної інфекції COVID-19, усі можливі кошти обласного бюджету (в т.ч. раніше передбачені на капітальні видатки) спрямовуються на превентивні заходи та боротьбу з небезпечною інфекцією.

Загроза швидкого та легкого поширення інфекції вимагає від усіх гілок влади здійснювати карантинні та інші обмежувальні заходи, а від громадян – проявляти свою громадську свідомість і не допустити поширення вірусу.

Закликаємо Вас для забезпечення найважливіших заходів з попередження та лікування хворих на території області якнайшвидше переглянути затверджені видатки місцевих бюджетів і ваших територій, в т.ч. капітальні видатки.

Для забезпечення потреб обласних закладів охорони здоров’я, на які буде покладено основні функції з лікування інфікованих хворих, закликаємо передбачити передачу міжбюджетних трансфертів з місцевих бюджетів обласному бюджету.

Тільки разом, спільними зусиллями усіх гілок влади та громадськості можна подолати небезпечні виклики для волинян»,- йдеться у зверненні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: