19:03, 20 Серпня 2022

Ворог підступний: Україна посилила оборону на кордоні з росією та білоруссю

Українські прикордонники укріпили та продовжують нарощувати систему оборони на ділянках кордону з росією та білоруссю.

Це відзначив голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко під час робочої поїздки на Чернігівщину, повідомляють на веб-сайті ДПСУ.

За його словами, обстановка залишається напруженою, адже російська армія не припиняє обстрілювати територію області, і під загрозою не лише українські захисники, а й мирне населення. В свою чергу прикордонники нарощують оборонні спроможності, аби не допустити прохід ворога у разі спроби повторного наступу. Укріплення відбувається і на кордоні з рф, і на напрямку білорусі, яка підтримує дії ворога, і звідки в лютому також відбувалося вторгнення колон російської техніки. Водночас змін у діях агресора наразі не спостерігається.

«Підрозділи Державної прикордонної служби України чітко розуміють напрямки, де ворог може спробувати повторно вторгнутися в Україну, тому ці шляхи максимально облаштовуються інженерними загородженнями. Прикордонники укріпили та продовжують нарощувати систему оборони, будують позиції, місця для укриття та постійно відстежують ситуацію на підступах до українського кордону», – сказав голова ДПСУ.

Очільник відомства детально обговорив із керівниками на місцях та особовим складом питання підвищення оборонних можливостей, забезпечення підрозділів та необхідних потреб.

«Ворог випробовує нас, але вже відчув нашу стійкість… Агресор підступний, тому ми повинні робити все, що наближає нас до перемоги», – наголосив Дейнеко під час розмови з прикордонниками.

Як повідомлялося, російські війська продовжують обстрілювати прикордоння Сумської та Чернігівської областей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: