16:28, 02 Січня 2023

Волинянин постраждав внаслідок вибуху котла

30 грудня о 15:55 до Центральної оперативної диспетчерської надійшло звернення до села Ж. з приводу: «опіки внаслідок вибуху котла», куди негайно скерували бригаду ЕМД.

Про це у «Фейсбук» повідомляє Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Бригада Горохівського відділення ЕМД, яка приїхала на виклик, діагностувала «термічний опік ІІ-ІІІ ст. 63 % тіла, опік верхніх дихальних шляхів», професійно надала екстрену медичну допомогу, визначила стан постраждалого і ухвалила рішення про транспортування хворого до опікового центру.

Назустріч бригаді Горохівського відділення ЕМД виїхала бригада відділу медицини катастроф, яка продовжила моніторинг за станом пацієнта.

Враховуючи велику площу ураження тіла, для ведення лікарських засобів використали внутрішньокістковий доступ.

Внутрішньокістково можна вводити безпечно ті ж препарати, що й внутрішньовенно. Вони досягають терапевтичної концентрації у плазмі крові за аналогічний проміжок часу, як і після введення через центральний венозний катетер.

Постановка внутрішньокісткового доступу стала завдяки працівникам навчально-тренувального відділу КП «ВОЦЕМДМК», які постійно проводять навчання бригад ЕМД щодо вдосконалення навичок надання екстреної медичної допомоги на догоспітальному етапі.

Пацієнта доставили на госпіталізацію до профільного закладу охорони здоров’я.

Протягом 12 годин у профільному закладі охорони здоров’я стан хворого стабілізували, але хворий потребував транспортування до Львівського опікового центру.

«Пацієнта успішно транспортувала на апараті  штучної вентиляції легень (ШВЛ) бригада відділу медицини катастроф.

Бажаємо одужання пацієнту!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: