09:41, 21 Лютого 2023

Волиняни вже відзвітувалися про майже 90 мільйонів гривень отриманих торік доходів

На Волині річні податкові декларації про майновий стані доходи вже подали 655 фізичних осіб. Ці громадяни задекларували понад 88 мільйонів гривень доходів за 2022 рік і визначили до сплати чотири мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб і 200 тисяч гривень військового збору.  

Незважаючи на обставини воєнного часу деклараційна кампанії цьогоріч обіцяє бути досить активною. Тому у Головному управлінні ДПС у Волинській області закликають волинян не зволікати з поданням декларацій за минулий рік.

«Безпека та свобода кожного з нас, здатність протистояти загарбникові та фінансова незалежність країни безпосередньо залежать від податкової дисципліни платників податків. В умовах воєнного стану суспільство очікує відповідального ставлення громадян до вимог законодавства і своєчасного виконання конституційного обов’язку. Рекомендуємо всім, хто минулого року отримав доходи, але не сплатив податки,  подати річну податкову декларацію і своєчасно розрахуватися з бюджетом», — зазначає в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.  

Посадовець підкреслив, що ДПС пропонує зручний і сучасний спосіб звітування за посередництвом Електронного кабінету. Окрім того, кожен декларант може отримати належну консультаційну допомогу і сприяння у поданні декларації у Центрах обслуговування платників

Лише до 1 березня 2023 року також можна задекларувати активи, що придбані за доходи, з яких не були сплачені податки в минулі податкові періоди.

Щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 березня 2023 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно — детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування». 

Потенційні декларанти можуть ознайомитися з положеннями пропонованої податкової амністії на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області.

Щосереди громадяни мають можливість отримати консультації щодо подання одноразової добровільної декларації за номером телефону гарячої лінії в м. Луцьку (0332) 777-106 з 10.00 до 12.00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: