21:22, 15 Жовтня 2019

Волиняни стали срібними призерами чемпіонату України зі спортивного орієнтування. ФОТО

З 12 до 14 жовтня в Києві відбулися змагання зі спортивного орієнтування серед вихованців закладів позашкільної освіти, присвяченого Дню захисника України. 14 регіонів , 23 команди, понад 250 учасників.

Про це повідомили у ЦНПВТК Волині.

Команда гуртківців Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій виборола срібло на Чемпіонаті України. Слід зазначити, що лише 3 бали відділяли від лідера змагань із Сумської області, а команда із Івано-Франківська посіла 3 місце.  Учасники протягом трьох днів виборювали першість у різних видах змагань. Першого дня відбулися індивідуальні змагання з масовим стартом, другого дня — двоетапна естафета, де всі учасники Волинської команди були призерами, третього дня — індивідуальні змагання з роздільного старту.

“Висловлюємо подяку учасникам, які в нелегкому протистоянні, вигравали  бали до командного заліку, тренерам — за старанну і ефективну підготовку, батькам — за підтримку. Гідне представлення Волині на Всеукраїнському рівні!”, — йдеться у повідомленні.