10:10, 19 Липня 2021

Волиняни стали активніше декларувати доходи від продажу сільськогосподарської продукції

Волиняни, котрі вирощують сільськогосподарську продукцію на земельних ділянках площею понад 5 га, задекларували 1,8 мільйона гривень доходів за 2020 рік. Ще про 0,5 мільйона гривень доходів відзвітувалися власники техніки, які надавали послуги з обробітку землі.

Про це інформують у секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Якщо торік  доходи від продажу вирощеної сільськогосподарської продукції задекларували 212 волинян, то цього року — 574. Декларації про доходи від надання послуг з обробітку ґрунту та збору врожаю минулого року подали 15 волинян, нині — 88.

Серед чинників, що вплинули на більш активне декларування доходів громадянами, котрі отримують доходи в аграрній галузі, в податковій службі Волині називають активну інформаційну кампанію, зокрема в рамках операції «Урожай -2021», що сприяє формуванню високої податкової культури.

«Враховуючи аграрну специфіку Волині, податківці спільно з представниками місцевого самоврядування інформують мешканців громад, котрі отримують доходи від реалізації сільськогосподарської продукції та надають послуги з обробітку землі власною технікою, про обов’язок декларувати доходи і сплачувати податки. Як свідчить статистика, цього року такі доходи задекларували 662 волинянина. Сплачені ними податки, ПДФО і військовий збір, – важливий додатковий фінансовий ресурс для вирішення соціально-економічних питань», — коментує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Нагадаємо, що до 31 липня декларанти зобов’язані перерахувати визначені податкові зобов’язання до бюджету.

Волиняни в рамках деклараційної кампанії задекларували понад 1 мільярд гривень доходів за 2020 рік. Декларанти визначили до сплати 25,6 мільйона гривень ПДФО і 3,5 мільйона гривень військового збору.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: