09:13, 26 Грудня 2022

Волиняни сплатили до бюджету 7,2 мільярда гривень ПДФО

Упродовж одинадцяти місяців 2022 року з легальних доходів волинян до бюджету сплатили 7,169 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб. Сума залучених надходжень ПДФО до бюджетів усіх рівнів на 2,168 мільярда гривень перевищує минулорічні показники за аналогічний період.

Про це інформують у секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Збереження офіційних робочих місць, соціальна відповідальність бізнесу та якісне адміністрування з боку податкової служби – серед чинників, які сприяють росту показників сплати ПДФО, — констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Оскільки податок на доходи фізичних осіб – бюджетоутворюючий для територіальних громад, від сумління волинських роботодавців та громадянської свідомості працівників залежить спроможність місцевого самоврядування фінансувати видатки на вирішення нагальних питань. З огляду на труднощі зимового періоду та обставини воєнного часу вкрай важливо, щоб громади отримували кошти від платників податків для  підтримки у належному стані об’єктів критичної інфраструктури», — зазначає в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: