10:13, 10 Вересня 2019

Волиняни фінансово підтримали армію на понад 200 мільйонів гривень

 “Протягом січня-серпня 2019 року військовий внесок волинян  до держбюджету перевищив 200 мільйонів гривень. Сума сплаченого військового збору на 20,8 відсотка перевищує минулорічні показники за аналогічний період”, — інформує управління моніторингу ризикових операцій та доходів ГУ ДПС у Волинській області.

«За таким вагомим ростом надходжень військового збору — підвищення соціальних стандартів та сумління волинських працедавців, котрі виплачують заробітну плату з дотриманням вимог трудового у податкового законодавства. Тому кожен легальний працівник щомісяця  робить свій особистий посильний внесок в обороноздатність країни. Завдяки соціально відповідальному бізнесу в області фіксують стабільний ріст надходжень військового збору», — зазначає в.о. начальника ГУ ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

“Сумління більшості представників підприємництва та свідома позиція громадян, які дбають про легальне працевлаштування, дозволяють прогнозувати ріст надходжень військового збору за підсумками фінансового року”, — констатують в ГУ ДПС у Волинській області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: