17:52, 02 Квітня 2020

Волинянам, які опинилися у скрутному становищі під час карантину, допомагають волонтери

Волонтери просувають СОЛІДАРНІСТЬ – проект взаємодопомоги українців, які опинилися у скрутному становищі внаслідок епідемії коронавірусу, а також закликають усіх небайдужих волинян долучатися до нього.

«Спочатку ми розповсюджували листівку «Прості правила поведінки під час карантину», яка інформує громадян про те, як вберегтися від інфікування коронавірусом. Коли створили інструмент взаємодопомоги, сайт v2020.org.ua, ми приєдналися до ініціативи. Тисячі солідарних громадян стали допомагати нужденним напряму, інші поділилися коштами», – розповідає Голова Волинської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Іван Мирка.

Станом на 1 квітня вже зібрано коштів на 6824 набори для допомоги нашим співвітчизникам. У регіони України вже доставлено 3000 наборів. І це тільки початок.

«У нашій області, беручи приклад, вже долучаються місцеві добродії. Волинянам потрібна солідарність, разом ми подолаємо всі труднощі», – закликає Іван Мирка.

Іван Мирка, отримавши продукти від різних активістів, у тому числі й Олега Бровіна, вирішив разом із волонтерами підготувати спеціальні набори, які стануть у нагоді людям, які опинилися у скрутному становищі в цей непростий час.

Першими таку допомогу отримали постійні відвідувачі Луцького міського територіального центру соціального обслуговування та Центру психологічної соціальної допомоги, а також десятки людей, що втратили свої доходи через некомпетентність у сфері економіки і непідготовленість влади до викликів епідемії коронавірусу. Волонтери Ольга Бурлакова, Геннадій Соловкін, Христина Клітюк та Редван Зекір’яєв зголосилися персонально передати продуктові набори лучанам. Також приходять подяки від людей яким допомогли ті, що зареєструвалися на сайті. Звичайні Лучани, Волиняни, Українці.

Геннадій Соловкін, житель села Коршовець Луцького району, активно долучається до усіх заходів, спрямованих на протидію епідемії коронавірусу, які організовуються нашими партійцями. Так і сьогодні пан Геннадій допомагав розвозити продуктові набори селами Луцького району.

Ольга Бурлакова, яка сама з 2015 року займається волонтерською діяльністю, а раніше також отримувала допомогу, сьогодні з радістю виконує волонтерські завдання.

Допомагають своїм землякам і волонтери Горохівщини.

Не всі пенсіонери користуються Інтернетом, однак волонтери завчасно знають тих, хто потребує допомоги і в складні часи завжди навідуються до них.

«Насамперед, слід допомогти своїм найближчим людям – батькам, брату, сестрі, родичам. Потім другу і так далі. Тоді дійсно ця допомога буде щирою і принесе вам купу посмішок, чи Божої Благодаті. Ми маємо команду волонтерів, які мають змогу доїхати і дійти до кожного району та села, донести допомогу тим, хто дійсно цього потребує. Тому я закликаю усіх долучатися до спільних дій. Контактуйте зі мною або використовуйте сайт https://v2020.org.ua/, якщо у вас є можливість самостійно допомоги нашим землякам», – підкреслює Іван Мирка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: