11:38, 28 листопада 2022

Волинянам подають електроенергію погодинно та почергово

Загалом по області, як і по всій Україні зберігається дефіцит потужності. Подача напруги усім споживачам Волині здійснюється за технічної можливості погодинно та почергово по 3-4 години.

Про це у «Фейсбук» повідомляє ПрАТ «Волиньобленерго».

«Ситуація динамічна – планові графіки наразі не діють.

НЕК «Укренерго» додатково до доведеного на Волинь ліміту потужності, введено в дію та застосовано графіки аварійних відключень.

У разі зменшення дефіциту потужності в об‘єднаній енергосистемі напруга для споживачів буде подаватися на довший період часу.

Здійснюється максимальне забезпечення електропостачанням усіх важливих об’єктів критичної інфраструктури (лікарні, військові об’єкти, КНС, водозабори, районні котельні, базові вишки зв’язку).

Звертаємо вашу увагу, що навіть у дні застосування відключень електроенергії залишається необхідність мінімізувати використання енерговитратних приладів з 07:00 до 23:00.

Також просимо волинський бізнес максимально відмовитися від підсвічування вивісок, білбордів, рекламних екранів, сіті-лайтів, стел на фасадах магазинів і не вмикати кондиціонери.

Пам‘ятайте, що кожен заощаджений вами кіловат дає «Волиньобленерго» змогу залишити ще один будинок зі світлом», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: