09:42, 23 Жовтня 2020

Волинян закликають повідомляти про факти корупції на митниці

Особи, які надають допомогу в запобіганні та протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Поліська  митниця Держмитслужби повідомляє, що відповідно до статті 53  Закону України «Про запобігання корупції», особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

За наявності загрози життю, житлу, здоров’ю та майну осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, або їх близьких осіб, правоохоронними органами можуть бути застосовані правові, організаційно-технічні та інші спрямовані на захист від протиправних посягань заходи, передбачені Законом України “Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві”.

Крім того, особа або член її сім’ї не може бути звільнена чи примушена до звільнення, притягнута до дисциплінарної відповідальності чи піддана з боку керівника або роботодавця іншим негативним заходам впливу (переведення, атестація, зміна умов праці, відмова в призначенні на вищу посаду, скорочення заробітної плати тощо) або загрозі таких заходів впливу у зв’язку з повідомленням нею про порушення вимог цього Закону іншою особою.

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства  посадовими особами Поліської митниці Держмитслужби, Ви можете надіслати відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами на електронну адресу: rv.spzvk@customs.gov.ua. Надана інформація є конфіденційною та розголошенню не підлягає.

Разом з тим, звертають увагу, що повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою  відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: