13:41, 25 Травня 2020

Волинян закликають долучитися до порятунку важкохворого жителя Горохівського району

Родичі, знайомі, друзі, однокурсники просять не байдужих людей долучитись до порятунку від хвороби Володимира Мельника, жителя села Холонів, Горохівського району, Волинської області.

Лікарі реанімаційного відділення і кардіологічного відділення Волинської обласної лікарні діагностували в нього аневризму аорти грудного відділу з розшаруванням.

Для лікування волинянину потрібні дві дороговартісні операції, які обійдуться в 13 тисяч доларів США. Для родини це великі, не підйомні кошти.

Рік тому родина втратила рідну сестру Володимира. Залишається довіритися Божій волі і не падати духом, надіятися і молитись за хворого Володимира. Велике спасибі лікарям реанімаційного відділення Горохівської РЛ і кардіологічного відділення Волинської обласної лікарні за професіоналізм та небайдужість до чужого горя.

Знаємо, світ не без добрих людей. Головне зараз для Володимира – бажання жити заради дітей і онуків без болю, страждань і душевних мук з вірою в Бога. Дякуємо за Вашу милість і доброту, небайдужі люди.

Кошти можна перераховувати на карту ПриватБанку:

Номер карти: 5168 7574 0824 1851

Отримувач: Мельник Володимир Валентинович

Тел.: 0680346687

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: