14:09, 03 Грудня 2022

Волинським військовим передали нову партію допомоги від Волиньради

Депутатський корпус подбав про чергову партію допомоги для підрозділів сил оборони, які захищають кордони та несуть службу на території області.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Очільник обласної ради Григорій Недопад та його перший заступник Юрій Поліщук передали волинським прикордонникам три широкоформатних монітори.

Як розповів начальник 6 прикордонного Волинського загону Сергій Лозінський, вони будуть використовуватися для виведення зображень з камер відеоспостереження, які встановили на українсько-білоруській ділянці державного кордону.

«На польській ділянці кордону ми теж завершуємо встановлення відеокамер і для перегляду зображень нам були б у нагоді ще кілька моніторів. Також у нас є необхідність у забезпеченні автомобілями високої прохідності. У зв’язку із реорганізацією та збільшенням штатної чисельності підрозділів для охорони білоруської ділянки кордону нам потрібно додатково 50 позашляховиків та 80 мікроавтобусів. Це може бути і вживаний транспорт», – зауважив він.

Крім того, для потреб батальйону швидкого реагування «Луцьк» за їх запитом передали сотню каверів на шоломи піксельного забарвлення різних розмірів. Цей підрозділ перебуває в оперативному управлінні 100-ї бригади ТрО і виконує завдання з патрулювання Луцька та охорони об’єктів критичної інфраструктури.

Командир батальйону, депутат обласної ради Олександр Тиводар  зауважив, що завдяки сприянню керівництва ради вдалося повністю забезпечити його бійців каверами. Він також озвучив інші актуальні потреби батальйону – це військова амуніція.

Голова Волиньради Григорій Недопад висловив вдячність керівникам обох підрозділів за їх бездоганне несення служби та гарантував  подальшу співпрацю і допомогу.

«Кавери на шоломи, як і сучасні широкоформатні монітори, придбали та доправили нам за сприяння волонтерів і благодійників, з якими обласна рада співпрацює з початку повномасштабного вторгнення. Ми й надалі будемо спільно підтримувати наше воїнство. Озвучені потреби взяли на олівець та уже розпочинаємо пошук усього необхідного», – запевнив він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: