09:40, 13 листопада 2019

Волинським освітянам розповіли про освітні проекти ЄС

Вчора, 12 листопада 2019 року, волинські освітяни мали унікальну можливість ознайомитися із освітніми проектами Європейського Союзу. Семінар-навчання «Співпраця між Україною та ЄС: освітні програми, проекти та інформаційні ресурси ЄС» відбувся в овальному залі облдержадміністрації за участі заступника директора департаменту економіки та європейської інтеграції облдержадміністрації Андрія Ткачука та начальника управління освіти, науки та молоді Людмили Плахотної.

Про це повідомили на сайті Волинської ОДА.

До слова, візит Представництва ЄС до Волинської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які проводяться по всій Україні. Основною метою таких заходів є пояснення нашим співгромадянам важливості реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Варто наголосити, що Україна є країною-партнером Програми міжнародної співпраці Європейського Союзу “Еразмус+”, що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молодіжної політики та спорту на 2014-2020 рр.

Координатор навчання Станіслав Королько ознайомив присутніх з основними аспектами реалізації програми Європейського Союзу “Еразмус+”, яка уже не один рік успішно реалізується на території України. Розповів про усі переваги участі у подібних програмах.

“Програми Європейського Союзу, які реалізують в Україні, відкривають великі перспективи перед українськими студентами, вчителями та викладачами, – розповів Станіслав Королько. – Усі хто бере участь у таких програмах отримує індивідуальну стипендію на весь період участі. Програми Європейського Союзу – це реальна можливість отримати диплом одного із європейських вузів, при цьому не витративши на навчання власних коштів. І це далеко не єдина перевага участі в таких проектах”.

Окрім цього присутніх освітян ознайомили із основними напрямками програми “Еразмус+” та розповіли про позитивний досвід співпраці. Програму “Еразмус+” успішно реалізують у сфері молодіжної політики, інклюзивної освіти, реформи вищої освіти тощо.

“Ми зацікавлені у подальшій співпраці та надіємося, що присутні на сьогоднішньому семінарі невдовзі стануть нашими партнерами”, – на завершення наголосив Станіслав Королько.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: