18:23, 21 Липня 2021

Волинським громадам виділять кошти на ліквідацію сміттєзвалищ та меліорацію

Комісія з питань екології, раціонального використання природних ресурсів підтримала клопотання громад про виділення коштів на природоохоронні заходи.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Як зазначив голова екологічної комісії Юрій Ройко, громади, які претендують на фінансування з обласного природоохоронного фонду, обґрунтували свої потреби, виготовили проектно-кошторисну документацію та експертні висновки, а також мають сесійні рішення про співфінансування.

Зокрема, Шацька селищна звернулася з проханням відкоригувати затверджений перелік природоохоронних заходів, оскільки виникла нагальна потреба заміни паливного котла у дитсадку № 1 “Росинка”. Шацький селищний голова Сергій Карпук повідомив, що система опалення понад 30 років не оновлювалася, а заклад відвідує дві сотні дітей. Тому виділені раніше 400 тис грн. доцільно спрямувати саме на ці потреби.

Любешівська селищна рада має намір ліквідувати стихійне сміттєзвалище поблизу полігону твердих побутових відходів. Відтак, надіслала клопотання про виділення 105 тис. грн з обласного природоохоронного фонду. Співфінансування місцевого бюджету – 45 тис. грн. У результаті від побутового сміття очистять 1,5 га площі.

Про фінансування ремонту трьох меліоративних каналів клопочеться Камінь-Каширська міська рада. Кошторис робіт – майже 280 тисяч гривень. Міська рада виготовила робочий проект і гарантувала 84 тис. грн співфінансування.

Члени Комісії з питань екології, раціонального використання природних ресурсів підтримали клопотання громад. Управлінню екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації рекомендовано внести зміни до Регіональної програми «Екологія 2016-2022» та виділити кошти з обласного природоохоронного фонду на фінансування вказаних проектів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: