17:28, 05 листопада 2022

Волинським бійцям передали буржуйки, термобілизну та берці

Голова Волиньради Григорій Недопад передав чергову партію допомоги для потреб бійців 2-го окремого стрілецького батальйону. Відшукати та закупити буржуйки, термобілизну, берці та балаклави обласній раді допомогли благодійники та волонтери.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Вантаж прийняв начальник обласного центру комплектування та соціальної підтримки Олег Кивлюк. Він зобов’язався негайно доправити усе волинським воїнам, які зараз виконують бойові завдання на східному фронті.

«Підрозділи також гостро потребують генераторів різної потужності. Хлопці – в полях, де немає електропостачання, окрім того батальйон постійно пересувається. Із цим запитом ми звертаємося і до керівництва обласної ради, і до облвійськадміністрації. Зимовою амуніцією наш батальйон вже забезпечений. А от ще кілька печей-буржуйок будуть не зайвими. Це також вкрай необхідна річ з настанням холодів», – зауважив обласний комісар.

Голова обласної ради Григорій Недопад пообіцяв прохання задовольнити.

«По запитах захисників ми щодня контактуємо із благодійниками та волонтерами. Вже найближчим часом сформують черговий транш допомоги із найбільш затребуваних речей», – запевнив він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: