22:15, 03 Червня 2022

Волинський онкоцентр отримав функціональні ліжка

В умовах обмеженого бюджетного фінансування та з одночасним зростанням навантаження на медичні заклади ситуацію полегшує гуманітарна допомога.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Так, днями за ініціативи голови Волиньради Григорія Недопада для потреб обласного медичного центру онкології передали функціональні ліжка, матраци для них, постіль, рушники, а також одноразові медичні халати. Цей вкрай необхідний гуманітарний вантаж за запитом обласної ради доправили за сприяння Посольства України у Королівстві Бельгія.

«Це далеко не перший транш допомоги, який ми отримали з Бельгії за сприяння тамтешніх українських амбасадорів. І я щиро вдячний за те, що наші прохання про найнеобхідніше вдовольняються. Я також дякую колективу комунального санаторію «Пролісок», який взяв на себе місію гуманітарного штабу і допомагає приймати, зберігати і розподіляти цю допомогу», – зазначив Григорій Недопад.

Гуманітарну допомогу уже доправили до онкоцентру.

“У нас значно побільшало пацієнтів за рахунок внутрішньо переміщених осіб, тому розгортання додаткових місць дуже актуально. Ці ліжка мобільні, тобто їх легко пересувати. А завдяки їхнім функціональним можливостям можна змінювати положення хворого, відтак це значно поліпшить комфорт пацієнтів і полегшить роботу медперсоналу”, – розповідають медики.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: