13:04, 28 Жовтня 2022

Волинських спортсменок Тетяну Коб та Анастасію Алпєєву відзначили у Волинській ОВА

Відзначення  високих досягнень волинянок відбулося 27 жовтня під час зустрічі із заступником голови облдержадміністрації Юрієм Гупалом та головою обласної ради Григорієм Недопадом.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Зокрема, посадовці привітали зі здобутками волинських спортсменок та подякували за те, що прославили нашу державу на міжнародному рівні. Зі свого боку запевнили, що підтримуватимуть спортивну галузь області з обласного бюджету.

«Спортивні досягнення – це не лише те, чим ми пишаємося, а й те, що треба цінувати. Будемо всіляко сприяти розвитку спортивної галузі області», – зазначив Юрій Гупало.

Опісля спортсменкам та їх тренерам вручили відзнаки обласного рівня. Зокрема, Почесною грамотою Волинської обласної державної адміністрації за досягнення високих спортивних результатів, професійну майстерність і зайняте І місце на чемпіонаті Європи з боксу нагороджено Заслуженого майстра спорту України з боксу, члена збірної національної команди України, спортсменку відділення боксу Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності Коб Тетяну Володимирівну.

Подяками голови Волинської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту Волині, популяризацію здорового способу життя, професіоналізм і підготовку чемпіонки Європи з боксу Тетяни Коб нагородили Заслуженого тренера України з боксу Рогатіна Віктора Вікторовича. Такою ж Подякою нагороджено тренера-викладача з боксу Потапюка Миколу Миколайовича.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: