22:43, 13 Січня 2022

Волинську область відзначили серед лідерів цифровізації

За успіхи в паспортизації упродовж 2021 року Волинська обласна державна адміністрація отримала відзнаку Міністерства цифрової трансформації України.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Як повідомила заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO)  Вікторія Левчук, Волинська область займає лідируючі позиції із впровадження цифровізації в регіонах.

Зокрема, за підсумками 2021 року Міністерство цифрової трансформації України відзначило Волинську облдержадміністрацію та Волинь загалом – першу з областей, що впровадила сервіс оформлення паспортів у вигляді ID-карток.

«Дякуємо усім ЦНАП, що забезпечили швидку взаємодію та оцінку якості впровадження цифрових проектів і наданих послуг на високому рівні. Мережа ЦНАП у регіоні комплексно розвивається та запускає нові цифрові проекти, застосовується Дія.QR, ЦНАПи активно долучаються до навчання своїх працівників та зареєстровані на Платформі Центрів Дія», – відзначає Вікторія Левчук. – «Основна мета нашої спільної роботи – це зручність отримання послуг та задоволеність мешканців області сервісом ЦНАП».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: