19:22, 07 Червня 2021

Волинські веслувальники здобули дві бронзові медалі на чемпіонаті Європи

У Познані з 3 по 6 червня 2021 року відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное. Спортсмени збірної України на змаганнях показали високу майстерність, завоювавши вісім медалей різного ґатунку: дві золоті, дві срібні та чотири бронзові, а також команда посіла п’яте місце у медальному заліку.

Про це інформує управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

У складі збірної України виступала волинська байдарочниця, вихованка ВОШВСМ Марія Повх, яка здобула бронзову медаль на дистанції 500 м. Зауважимо, що це перша для України медаль чемпіонату Європи на цій класичній дистанції за останні 10 років.

У каное – двійці на дистанції 500 м бронзову сходинку п’єдесталу посів учень ВОШВСМ Андрій Рибачок у парі з львівським спортсменом Віталієм Вергелесом.