14:09, 18 Вересня 2022

Волинські та львівські рибоохоронці здійснили спільний рейд

Волинський рибоохоронний патруль в рамках взаємодії спільно з колегами з Львівського рибпатрулю здійснили знищення місць та засобів незаконного вилову риби.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

Спільну рибоохоронну роботу здійснили 14 вересня на р. Західний Буг, поблизу сіл Заставне, Литовеж, Мовники Володимир-Волинського району Волинської області та на протилежному березі річки поблизу с. Пісочне, Старгород, Шихтарі Червоноградського району Львівської області . Там рибоохоронці знищували так звані «підривки» – дерев’яні стовбці, що ставляться на протилежні береги водойми, на які натягуються дроти та сітні полотна,  призначені для незаконного вилову риби. Всі ці засоби встановили невідомі особи.

Крім цього, в ході рейду під час обстеження річки Західний Буг, неподалік с. Старгород, Львівської області виявили громадянина який здійснював вилов риби за допомогою забороненого знаряддя лову. Порушник встиг завдати шкоди рибному господарству на суму 1 598 грн. На особу склали протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства).

Волинський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» відомства: (067) 360 78 40.

Довідкова інформація

Нагадуємо, відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства, забороненими знаряддями лову є такі, які не передбачені цими Правилами. Забороняється риболовля із застосуванням вибухових і отруйних речовин, електроструму, колючих знарядь лову, вогнепальної та пневматичної зброї (за винятком гарпунних рушниць для підводного полювання), інших знарядь лову, виготовлених із сіткоснастевих матеріалів, що не передбачені правилами промислового рибальства, а також способом багріння, спорудження гаток та запруд.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: