12:07, 22 Лютого 2023

Волинські спрощенці у січні спрямували до місцевих бюджетів 109 мільйонів гривень єдиного податку

У січні 2023 року місцеві бюджети  Волині отримали у розпорядження 109 мільйонів гривень єдиного податку. Це майже на 32 % перевищує показники січня минулого року.

Про це повідомляють у секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Перший позитив у сплаті єдиного податку в області у новому фінансовому році продемонстрували фізичні та юридичні особи, а також сільськогосподарські товаровиробники, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування.

У загальній сумі надходжень єдиного податку 20,3 мільйона гривень – внесок юридичних осіб. Фізичні особи-спрощенці сплатили 74,5 мільйона гривень єдиного податку. Сільськогосподарські товаровиробники спрямували до місцевих бюджетів 14,2 мільйона гривень єдиного податку.

«Стабільність і прогнозованість наповнення бюджетів громад значною мірою залежить від сумління малого бізнесу. Наразі господарюючі суб’єкти, які обрали спрощену систему оподаткування, своєчасно виконують свої податкові зобов’язання і цим підтверджують  реноме відповідальних платників податків. Зі свого боку податкова служба пропонує бізнесу дистанційне спілкування та подання звітності в електронному вигляді як зручний і надійний спосіб уникнути зайвих витрат для заповнення та подання паперових звітів», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Нагадаємо, що 1 березня 2023 року — граничний термін подання звітності за 2022 рік для підприємців, які використовують І та ІІ групу спрощеної системи оподаткування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: