09:42, 24 Жовтня 2022

Волинські спрощенці спрямували до бюджету 588 мільйонів гривень єдиного податку

На Волині надходження єдиного податку за підсумками трьох кварталів 2022 року склали 588 мільйонів гривень. Це на 14 % більше проти аналогічного періоду торік.

Про це інформують у секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Позитивну динаміку у сплаті єдиного податку фіксують серед усіх  груп платників. Єдинники – фізичні особи, юридичні особи та сільськогосподарські товаровиробники, перерахували до бюджетів громад суттєво більші суми проти минулорічних показників.

Зокрема, підприємства та фірми Волині, які обрали спрощену систему оподаткування, сплатили 85,4 мільйона гривень єдиного податку. Внесок підприємців-фізичних осіб до бюджетів громад — 471,2 мільйона гривень єдиного податку. Тим часом, сільськогосподарські товаровиробники перерахували 31,1 мільйона гривень єдиного податку.

«Фінансова стабільність громад залежить від податкової дисципліни всіх платників. Умови воєнного стану висувають до органів місцевого самоврядування додаткові вимоги, насамперед щодо підтримання у належному стані об’єктів критичної інфраструктури та підготовки до опалювального сезону. Щоб мати можливість, у разі потреби, фінансувати нагальні витрати з відновлення,  наповнення місцевих бюджетів повинно бути стабільним», – наголошує в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що переважно волинський бізнес сумлінно виконує свої податкові зобов’язання та залишається надійним партнером держави та місцевого самоврядування у питанні наповнення бюджетів усіх рівнів.

Нагадаємо, що податкова служба пропонує  платникам податків спілкування в електронному форматі, як  найбільш прийнятному і безпечному в умовах воєнного стану та карантинних обмежень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: