17:45, 17 Серпня 2021

Волинські спортсмени – чемпіони України з велоспорту маунтенбайк

З 11-15 серпня в Чернівцях тривав чемпіонат України з велоспорту маунтенбайк – багатоденна гонка, яка складалася з 4 етапів: пролог, три етапи крос-кантрі і індивідуальна гонка. Всього в змаганнях брали участь 132 спортсмени з 14 команд.

Про це повідомляють в управлінні у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

У підсумку усіх етапів чемпіонкою України серед дівчат стала Уляна Левченко. Валерія Іосенко посіла бронзову сходинку п’єдесталу. У загальнокомандному заліку волинські велосипедистки вибороли 1 місце.

Також Уляна Левченко стала чемпіонкою України в індивідуальній гонці вгору на дистанції 5 км, а Валерія Іосенко виборола третє місце.

Серед юнаків в багатоденній гонці та в індивідуальній гонці вгору на 5 км чемпіонство здобув Владислав Грушецький. Бронзову нагороду здобула Ірина Шиманська у багатоденній гонці та гонці вгору на дистанції 5 км.

«Вітаємо волинських спортсменів, а також їх тренерів Віктора Ковальова, Валентину Матвійчук-Жолнач та Давида Ковальова з перемогами та особистими спортивними здобутками!», – йдеться у повідомленні.