20:49, 02 Вересня 2022

Волинські слідчі вдосконалювали вміння та навички у розслідуванні дорожньо-транспортних пригод

Навчання для слідчих та криміналістів із всієї області, які спеціалізуються на розслідуванні дорожньо-транспортних пригод, відбулися сьогодні на базі Тренінгового центру ГУНП у Волинській області.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Захід організували та проводили слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту СУ ГУНП у Волинській області. Також до навчань долучився представник сектору автотехнічних досліджень Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Метою таких навчань є підвищення якості фіксації та оформлення місць дорожньо-транспортних пригод і досудового розслідування кримінальних проваджень.

Навчання проводилися у два етапи – теоретичного та практичного. Після теоретичної частини – слідчим продемонстрували новітню криміналістичну лабораторію та спеціальні засоби, за допомогою яких можна швидко і якісно відбирати слідову інформацію, необхідну для повного, об’єктивного та всебічного проведення досудового розслідування.

На практичному етапі слідчі разом із криміналістами відпрацювали завдання щодо оформлення дорожньо-транспортної пригоди із загиблими, зокрема, проектували схему ДТП та збирали слідову інформацію.

Поліцейські постійно проводять такі навчання, аби покращити та вдосконалити вміння слідчих у розслідуванні кримінальних проваджень в сфері дорожньо-транспортних пригод.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: