18:52, 20 Грудня 2022

Волинські рятувальники вирушили на Донеччину й Харківщину для виконання завдань за призначенням

20 грудня волинські рятувальники вирушили на північні й східні рубежі нашої держави, аби продовжити розміновування деокупованих територій на Донеччині та підкріпити сили піротехніків на Харківщині.

Про це у «Фейсбук» повідомляє ГУ ДСНС України у Волинській області.

Відділення волинських піротехніків на чолі з лейтенантом служби цивільного захисту Максимом Більцем прямує в Краматорський район на Донеччині, аби замінити там своїх колег, які працюють над розмінуванням.

З квітня волинські сапери позмінно несуть службу на Чернігівщині, а згодом – на Донеччині, де велися активні бойові дії: знешкоджують боєприпаси та здійснюють розмінування територій. Одночасно на Харківщину для медичного забезпечення піротехнічних розрахунків, які працюють на звільнених територіях, вирушили співробітники Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Волинській області.

З рятувальниками зустрівся начальник Головного управління ДСНС України у Волинській області генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Грушовінчук. Він упевнився, що волиняни належно укомплектовані необхідними засобами і спорядженням, у тому числі й для несення служби за низьких зимових температур. Володимир Грушовінчук побажав рятувальникам легкої дороги, безпечної праці, а також висловив упевнення, що волиняни гідно впораються із поставленими завданнями.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: