20:33, 14 Травня 2022

Волинські рятувальники передали колегам у Харківській області декілька тонн гуманітарної допомоги та чудотворну ікону

Для підтримки рятувальників Головного управління ДСНС України у Харківській області співробітники служби 101 Волині відправили спеціальну вантажівку з майном.

Про це повідомляють на сторінці ГУ ДСНС України у Волинській області у «Фейсбук».

З поміж іншого, автомобіль завантажили пожежно-технічним обладнанням, яке необхідне для проведення аварійно-рятувальних робіт, а за допомоги небайдужих громадян, волонтерських, громадських організацій і підприємців туди додали декілька десятків найменувань продуктів харчування, засобів гігієни, медикаментів, засобів захисту та іншого майна – всього майже 8 тон.

Керуючий Волинська єпархія Православної Церкви України митрополит Михаїл передав для харківських рятувальників ікону Покрови Пресвятої Богородиці, аби вона оберігала їх у нелегкій праці на благо людей, додавала їм сили і впевненості у Перемозі.

За дорученням Владики ікону Богородиці начальнику ГУ ДСНС області Володимиру Грушовінчуку передав віце-канцлер обласної єпархії ПЦУ отець Олександр Безкоровайний, а головний рятувальник Волині доставив її разом з гуманітарним вантажем своїм колегам у м. Харків.

Ще один подарунок (а саме для керівника прес-служби харківських рятувальників Євгена Василенка) передала лучанка Марина Королюк. Жінка вишила бісером образ Святого Миколая Чудотворця, покровителя міста Луцька. Цей оберіг надала рятувальникам відома волонтерка Ольга Шарута разом з Наталією Гуркіною.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: