14:19, 10 Жовтня 2023

Волинські психологи ДСНС долучилися до Всесвітнього дня психічного здоров’я

Пріоритетний напрямок діяльності сихологів ДСНС – зберегти та підтримати психічне здоров’я серед особового складу і населення.

Про це йдеться у дописі на сторінці рятувальників у “Фейсбук”.

У рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, та до Всесвітнього дня психічного здоров’я, що відзначають 10 жовтня, психологи ГУ ДСНС України у Волинській області провели такі заходи:

– Тренінг навичок саморегуляції та зняття психоемоційної напруги з особовим складом групи піротехнічних робіт АРЗ СП.

– Тренінгові вправи з мінімізації негативного впливу стресових реакцій на психічне здоровʼя та на самовладнання зі слухачами навчального пункту, які проходили навчання за спеціальністю «радіотелефоніст». Також проведений практикум на тему безконфліктної взаємодії з людьми в різних емоційних станах.

– Психоедукаційне заняття в Волинській обласній бібліотеці для дітей з шестикласниками задля збереження ментального здоровʼя підростаючого покоління в умовах війни.

– Розвиваюче заняття з першокласниками 15 ліцею міста Луцька. Заняття відбулося в ігровій формі, аби учні молодшої шкільної ланки якнайкраще засвоїли важливі знання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: