10:11, 16 Лютого 2022

Волинські прикордонники підсумували показники служби за минулий рік

Прикордонники Волинського загону ефективно захищають державний кордон. Основні зусилля військовослужбовці зосереджують на виконанні завдань в умовах зовнішніх загроз та ліквідації протиправних схем на держрубежі.

Про це повідомляє прес-служба 6 прикордонного Волинського загону.

Так, минулого року охоронці кордону затримали близько тисячі порушників законодавства з прикордонних питань, виявили 123 одиниці зброї, майже п’ять з половиною тисяч боєприпасів та більше ніж три кілограми наркотичних речовин.

Упродовж минулого року держрубіж перетнули 2 245 817 осіб та понад мільйон транспортних засобів.

З різних причин через кордон правоохоронці не пропустили більш як дві тисячі осіб. Під час паспортного контролю виявили 11 підроблених, 7 чужих та 50 недійсних документів, припинили близько 200 спроб громадян перетнути державний кордон по підроблених COVID-сертифікатах.

Завдяки проведеним заходам оперативні співробітники прикордонного загону торік ліквідували два канали незаконної міграції. У взаємодії з іншими правоохоронними органами затримали 7 осіб, причетних до організації незаконного переправлення мігрантів через кордон. Крім того, встановили три протиправні групи, які з використанням безпілотників незаконно переміщували за кордон тютюнові вироби. Також оперативники виявили функціонування каналу торгівлі людьми та викрили в прикордонні підпільні цехи з обробки каміння бурштину.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: