13:34, 23 Січня 2023

Волинські прикордонники підсумували показники служби за минулий рік

Прикордонники Волинського загону продовжують виконувати бойові завдання у складі Сил оборони України та протидіяти протиправній діяльності на державному кордоні.

Про це повідомляє прес-служба Волинського прикордонного загону.

Так, упродовж минулого року охоронці кордону затримали 767 порушників законодавства з прикордонних питань, виявили 154 одиниці зброї, майже 400 боєприпасів та 53 кілограми наркотичних речовин.

Припинили вісімнадцять спроб незаконного переміщення товарів поза пунктами пропуску.

Торік кордон в межах області перетнули понад 3,3 мільйона осіб та майже мільйон транспортних засобів.

З різних причин прикордонники Волинського загону не пропустили через державний рубіж більш ніж 5,5 тисячі осіб, 5169 із них – у період воєнного стану. Під час прикордонного контролю інспектори виявили 430 правопорушників, які намагалися незаконно перетнути українсько-польський кордон з підробленими документами.

Близько 150 спроб виїзду за кордон чоловіками призовного віку по «липових» документах припинили оперативники прикордонного загону. У взаємодії з іншими правоохоронними органами затримали трьох організаторів вказаної протиправної діяльності, в тому числі одного іноземця.

Крім того, встановили дев’ять протиправних груп, учасники яких з використанням безпілотників незаконно переміщували за кордон тютюнові вироби, з них п’ять  дискредитували. В результаті санкціонованих обшуків вилучили безпілотні літальні апарати та інші речові докази вчинення протиправної діяльності.

Також в результаті оперативних заходів вилучили понад 95 кілограмів бурштину.

За вчинені кримінальні правопорушення засудили 25 громадян України, троє з яких за причетність до колабораційної діяльності.

Торік правоохоронці задокументували 23 спроби надання подорожніми неправомірної вигоди за безперешкодний пропуск через кордон.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: