22:02, 28 Вересня 2022

Волинські прикордонники отримали мотовсюдихід

Універсальний мотовсюдихід голова обласної ради Григорій Недопад спільно з начальником обласної військової адміністрації Юрієм Погуляйком передали керівнику 6 прикордонного Волинського загону Сергію Лозінському.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Цей невеликий і легкий автомобіль, проте з дуже високою прохідністю по бездоріжжю якнайкраще підходить для патрулювання як зеленої лінії кордону, так і відкритих ділянок на Волинському Поліссі з його піщаними ґрунтами і болотистими місцинами.

“Нашим прикордонникам така автівка неабияк стане в нагоді, зважаючи на надокучливих сусідів. Вона прудка, тиха та надзвичайно міцна. Особливе у ній те, що до каркасу можна «приварити» і дообладнати усе, що буде потрібно, в залежності від функцій, які авто буде виконувати», – стверджує Григорій Недопад.

Виробництво таких авто з початку повномасштабного вторгнення налагодили підприємці Кропивницького. А тамтешні волонтери спільно з Фондом національного розвитку Олександра Кулакова допомогли придбати і доправити всюдихід на Волинь.

Раніше делегація Волинської обласної ради кілька разів відвідувала Кіровоградщину та доправляла гуманітарні вантажі для вимушених біженців, а також  медикаменти і обладнання для шпиталів.

Григорій Недопад висловив вдячність волонтерам Кропивницького та колегам Кіровоградщини за допомогу та взаємопідтримку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: