16:35, 19 Травня 2022

Волинські правоохоронці відправили гуманітарний вантаж у Дніпропетровську область

Від часу вторгнення росії співробітники поліції Волині доставляють вантажі у найбільш постраждалі регіони, відправляють адресні посилки, допомагають вимушено переселеним у нашій області.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Зокрема, днями черговий вантаж з найнеобхіднішим доставили у Дніпропетровську область, звідки речі та продукти розвозяться родинам, які їх потребують.

А профспілкова організація ГУНП сприяє в формуванні посилок, які відправляють колегам з інших управлінь, а ті, своєю чергою, передають допомогу сім’ям, зокрема, з дітьми. Налагоджена в цьому напрямку і робота між ювеналами, для яких діти і їхня безпека – пріоритет.

«У Луцьку та області співробітники формують адресну допомогу родинам та доставляють її в місця, де проживає велика кількість переселенців. Окрім того, неодноразово передавали потрібні речі (постіль, ковдри, одяг) в Палац учнівської молоді, де вимушено переселені громадяни безплатно отримують все необхідне.

Долучаються до допомоги меценати та представники громадськості, яким висловлюємо щиру вдячність», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: