21:08, 20 Березня 2020

Волинські працівники СБУ затримали високопосадовця Мін’юсту

Керівнику міжрегіонального управління Мін’юсту, викритому Службою на вимаганні неправомірної вигоди, повідомили про підозру. Викритому Службою безпеки України високопосадовцю Міністерства юстиції України повідомили про підозру у вчиненні корупційного правопорушення.

Про це повідомили у прес-службі прес-службі УСБ України у Волинській області.

Керівника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації було затримано «на гарячому».  За даними слідства, посадовець вимагав і щомісяця отримував від підпорядкованих керівників установ виконання покарань неправомірну вигоду. Натомість він обіцяв не здійснювати перевірок стосовно дотримання режиму відбування покарань ув’язненими та заходів контролю господарської діяльності вказаних підрозділів.

Дії зловмисника кваліфікували за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі.

Заходи із викриття проводилися відділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у Волинській області, Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, спільно з детективами НАБУ, САП,  Управлінням внутрішньої безпеки ДКВС, органами юстиції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: