10:11, 08 Жовтня 2020

Волинські працедавці сплатили соціального внеску на 3,2 мільярда гривень

Протягом трьох кварталів цього року волинські страхувальники спрямували на соціальні потреби 3,2 мільярда гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Волинській області.

Надходження єдиного внеску відповідають очікуваним показникам та  етапу економічного розвитку, – констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Сплачений роботодавцями єдиний внесок – це фактично фінансова гарантія від держави кожному найманому працівнику у випадку втрати працездатності чи виходу на пенсію. Останнім часом саме карантинні обмеження та економічні труднощі через пандемію COVID-19  показали, як важливо мати офіційну роботу, оскільки саме відрахування єдиного внеску, які щомісяця робить працедавець за кожного офіційно працевлаштованого, дозволяють згодом громадянам претендувати на соціальні та пенсійні виплати», – наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Ольга Ліщинська.

Посадовець підкреслила, що завдяки відповідальній позиції бізнесу держава в умовах коронакризи має кошти для фінансування соціально-економічних програм.

«Взаємна відповідальність працедавця та найманих працівників – в основі стабільних надходжень єдиного внеску. Не зайвим буде нагадати, що саме страховий стаж, тобто факт сплати єдиного внеску працедавцем, дозволяє офіційно зайнятій особі розраховувати на соціальну підтримку держави у разі настання страхового випадку. Тож кожному, хто працює, варто поцікавитися у роботодавця про нарахування і сплату єдиного внеску», – підсумувала Ольга Ліщинська.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: