13:05, 30 Січня 2023

Волинські поліцейські припинили масштабний канал розповсюдження наркотиків

Координатора та двох «закладчиків» уже затримали в порядку ст. 208 КПК України.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Виявили та затримали наркозбувачів співробітники управління боротьби з наркозлочинністю спільно з підрозділами ГУНП у Волинській області, використовуючи можливості відділу кримінального аналізу.

У рамках заходів затримали двох жителів Київської області, які забезпечували функціонування одного з телеграм-каналів, а саме, збували потенційним клієнтам так звані «закладки» з наркотичними засобами, психотропними речовинами та прекурсорами, залишаючи їх у певних визначених місцях.

На місці затримання у них виявили та вилучили понад 2 360 закладок з Альфа PVP, амфетаміном, таблетками наркотичної дії. У подальшому знайшли і заховані раніше понад півтори сотні закладок в різних місцях.

Згодом співробітники УБН в Київській області встановили та затримали і координатора вищевказаних «закладчиків», 22-річного жителя м. Фастів. Під час невідкладного обшуку за місцем його проживання виявили та вилучили запаси наркотичних речовин, зіп-пакети, ізоляційну стрічку, техніку, яка використовувалась для незаконного промислу. Також він отримував в певних локаціях схованки з наркотиками, потому фасував, розподіляв і передавав спільникам для розкладання.

Загалом, під час оглядових та обшукових дій вилучили закладок з психотропами й таблеток на понад три мільйони гривень за цінами так званого «чорного ринку». Щомісяця фігуранти збували близько двох тисяч закладок, отримуючи майже мільйон гривень незаконного прибутку.

Нині за цим фактом слідчі ГУНП у Волинській області розслідують кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 Кримінального Кодексу України. Затриманим загрожує позбавлення волі від 6 до 10 років. Тривають слідчі дії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: