22:14, 19 Жовтня 2023

Волинські поліцейські долучилися до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

Співробітники управління міграційної поліції, управління превентивної діяльності та інші взяли участь в акції, приуроченій Європейському дню боротьби з торгівлею людьми. Захід відбувся у Волинському академічному обласному театрі ляльок за організації департаменту соціальної та ветеранської політики Волинської ОДА, а також громадської організації «Волинські перспективи». 

Про це повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області.

Під час заходу провели фотовиставку «Я проти торгівлі людьми!», відбувся показ вистави-роздуму за поемою Григорія Чубая «Вертеп» – «Я ще людина?». Після цього відбулася панельна дискусія з експертами.

Мета акції – привернути увагу суспільства до такого явища, як торгівля людьми, яке проявляється у вигляді жебрацтва, проституції, трудової експлуатації, торгівлі органами, вербування, продажу, залучення до незаконної діяльності, рабства тощо.

Керівник управління міграційної поліції Олександр Зотько повідомив, що за поточний рік волинські правоохоронці розкрили 28 злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми.

Зазначимо, поліцейські на постійній основі співпрацюють з Волинською ОДА, громадськими організаціями «Велес Плюс» та «Волинські перспективи», що сприяє своєчасному наданню допомоги потерпілим від торгівлі людьми та особам, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Інспекторка з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини НПУ Наталія Бартошук закликала кожного, хто постраждав від торгівлі людьми, або кому відомо про вчинення таких кримінальних правопорушень, негайно повідомляти про це до поліції.

«Пам’ятайте, ви можете попередити скоєння схожих злочинів, вберегти від них близьких та сприяти у притягненні до відповідальності злочинців», – повідомили в поліції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: