10:10, 01 Лютого 2021

Волинські підприємства торік до бюджету сплатили 640 мільйонів гривень податку на прибуток

За підсумками 2020 року господарюючі суб’єкти Волині сплатили до бюджету 640 мільйонів гривень податку на прибуток. Сума сплаченого в області податку на прибуток на 10,1 відсотка перевищує показники 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Волинській області.

Незважаючи на складні економічні умови через пандемію COVID-19 чимало волинських підприємств працювали ефективно. Тож за підсумками року в області має місце позитивна динаміка надходжень з податку на прибуток, – констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Варто відзначити, що фахівці податкової служби не менш якісно  спрацювали у напрямку запобігання  декларуванню фіктивних збитків. Зокрема, податківці дуже ретельно аналізують діяльність кожного СГД, що звітується про збитковий результат. Щоб фіктивні збитки не стали причиною бюджетних втрат, ми використовуємо сучасні інформаційно-аналітичні методи, що допомагають протидіяти ухиленню від оподаткування», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Втім, ріст надходжень податку на прибуток в умовах коронакризи переконує у тому, що більшість волинських підприємств – надійні партнери держави в питанні наповнення бюджету.

«Вивчаючи обставини та умови, що передували декларуванню підприємством від’ємного господарського результату, фахівці ДПС запобігають спробам мінімізувати сплату податку на прибуток. А це означає, що конкурентні умови для реального сектору економіки покращуються», – підсумувала Світлана Савчук.

Довідково: протягом 2020 року до обласного бюджету від великих платників, які перебували на обліку в Луцькому відділі податкового супроводження підприємств Львівського управління Офісу великих платників податків ДПС, надійшло 20,7 мільйона гривень податку на прибуток.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: