14:57, 18 листопада 2019

Волинські патрульні поповнили свої лави новими поліцейськими

Лави волинських патрульних поповнились чотирма поліцейськими.

Про це інформує патрульні Волинської області у “Фейсбук”.

22-річний Олександр, 23-річний Артур, 24-річний Роман та 23-річний Дмитро успішно завершили навчання в Академії патрульної поліції в Києві і віднині нестимуть службу в Луцьку та Ковелі. Двоє з них з Любешівського району, один з Любомля, ще один – з Камінь-Каширського.

“Оптимістичні, молоді, енергійні. Нехай служба буде цікавою, віри їм та підтримки від колег і інших громадян”, – бажають патрульні Волині.

До слова, набір до патрульної поліції Волині триває. Подати анкету  можна за посиланням.

Лави волинських патрульних поповнились чотирма поліцейськими

Лави волинських патрульних поповнились чотирма поліцейськими22-річний Олександр, 23-річний Артур, 24-річний Роман та 23-річний Дмитро успішно завершили навчання в Академії патрульної поліції в Києві і віднині нестимуть службу в Луцьку та Ковелі. Двоє з них з Любешівського району, один з Любомля, ще один – з Камінь-Каширського.Оптимістичні, молоді, енергійні.Нехай служба буде цікавою, віри їм та підтримки від колег і інших громадянНагадуємо, що набір до Патрульної поліції Волині триває.Подати анкету 👉 http://anketa.patrol.police.gov.ua/Дізнатися більше 👉 http://patrol.police.gov.ua/jobs#ПорядокЦеТи#volynpatrolpolice #патрульнаполіція

Опубліковано Патрульна поліція Волинської області Понеділок, 18 листопада 2019 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: