23:14, 26 Травня 2020

Волинські ОТГ дізналися більше про підготовку проектних заявок на конкурсні відбори

На базі Волинського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» відбувся онлайн семінар «Підготовка проектних заявок на конкурсні відбори».

Про це інформує Волинський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою».

Метою заходу було розширення та поглиблення знань учасників тренінгу щодо підготовки заявок на конкурсні відбори, надання інформації про сутність, формати та види міжнародної технічної допомоги, донесення інформації щодо мотивації та вимог донорів проектів та їхніх підходів до оцінювання проектних пропозицій тощо.

Учасниками заходу у віртуальному просторі стали голови або заступники голів ОТГ, органів місцевого самоврядування з питань розвитку, старости, депутати місцевих рад, представники відповідних служб та структурних підрозділів виконавчих органів ОТГ, відповідальних за підготовку та реалізацію проектів розвитку ОМС, представники громадських організацій.

Тренером на заході виступив Петро Гоцалюк, експерт з питань регіонального розвитку Програми «U-LEAD з Європою».

Під час онлайн семінару обговорили визначення та типи проєктів, сутність міжнародної технічної допомоги, нормативно-правову базу тощо. Завершився дистанційний семінар рекомендаціями щодо залучення МТД для розвитку громади

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: