23:14, 07 Червня 2021

Волинські легкоатлети здобули шість медалей на чемпіонаті України

З 3 по 5 червня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2006-2007 років народження. У змаганнях взяли участь спортсмени з 24 областей України, серед них і волинські легкоатлети, які здобули шість медалей різного ґатунку.

Про це інформують у прес-службі управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Чемпіоном України з метання молота став Артем Черкашин, метнувши молот з результатом 56.58 та встановивши особистий рекорд. Тренує переможця Р. Черкашин.

Срібними призерами стали Оксана Лук’янович та Едуард Муравський у спортивній ходьбі на дистанції 3000 м. Тренують легкоатлетів О. С. Борисюк, В. І. Борисюк та С. М. Шахно.

Бронзові медалі здобули Анна Борисюк у спортивній ходьбі на дистанції 3000 м, Катерина Причиніч у бігові на 3000 м та Вадим Сень у стрибках у висоту. Тренери — О. С. Борисюк, В. І. Борисюк та В. І. Король.

У загальнокомандному заліку команда Волинської області посіла восьме місце.