09:41, 18 Травня 2021

Волинські легкоатлети вибороли дві медалі на чемпіонаті Європи зі спортивної ходьби

16 травня у місті Подебради в Чехії пройшов командний чемпіонат Європи зі спортивної ходьби, у якому волинські легкоатлети здобули дві медалі у скарбничку області.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Зокрема, на дистанції 50 км бронзову медаль здобув Іван Банзерук у складі української чоловічої команди разом з Валерієм Литанюком, Ігорем Главаном та Антоном Радько. Переможцями стала команда Італії, друге місце посіла Німеччина.

На дистанції 20 км срібло виборола Олена Собчук у складі жіночої команди України разом з Анною Шевчук та Людмилою Оляновською. Першість здобула команда Іспанії, третьою стала Італія.

Нагадаємо, що Іван Банзерук та Олена Собчук раніше виконали олімпійський норматив.