23:12, 19 Липня 2022

Волинське ТМО захисту материнства і дитинства отримало гуманітарний вантаж

Надзвичайно потрібний гуманітарний вантаж волонтери та благодійники передали Волинському територіальному медичному об’єднанню захисту материнства і дитинства.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Голова обласної ради Григорій Недопад зауважив, що знайти потрібне за запитом волинських неонатологів було непросто.

«Йшлося про вироби медичного призначення мініатюрного розміру для недоношених діток, а також про специфічне харчування для немовлят. Через порушену логістику центр материнства і дитинства зараз не може цього закупити. Саме тому ми активізували усі можливі контакти у середовищі волонтерів та благодійників і таки знайшли», – зазначив він.

Зусиллями місцевого волонтера Юрія Шипелика, львівського благодійного фонду «Я не один», а також французького гуманітарного медичного фонду «DOC 4 UKRAINE» для найменших пацієнтів, в тому числі і глибоко недоношених, передали інтубаційні трубки, засоби для дихальної підтримки, катетери, готові поживні суміші для ентерального харчування, а також зонди для годування.

Генеральна директорка об’єднання захисту материнства і дитинства Ірина Горавська не приховувала радощів від отриманого: «Це неоціненна допомога. У нас дві постійно заповнених неонатальних реанімації на 20 місць, де ми виходжуємо недоношених діток вагою від 400 до 700 грамів. Для таких крихіток і медзасоби повинні бути якнайменшого розміру, а вони сьогодні у гострому дефіциті, в тому числі і у медичних гуманітарних вантажах. Тому щиро дякуємо за зусилля і пошук волонтерам та благодійникам та, звісно ж,  французьким колегам за надану допомогу».

Натомість керівник благодійного фонду «Я не один» Маркіян Ковальський  зазначив, що  його організація з французьким «DOC 4 UKRAINE» має підписаний меморандум про співпрацю, тож висловив впевненість, що рятівні засоби для найменших пацієнтів доправили не востаннє.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: