19:09, 19 листопада 2019

Волинська вчителька стала призеркою конкурсу «Учитель року»

Катерина Городнюк посіла друге місце у першому зональному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».

Про це повідомили на сайті Боратинської ОТГ.

Цьогоріч районний етап престижного педагогічного конкурсу відбувся на базі Торчинської школи. Катерина Городнюк стала «срібною» призеркою у номінації «Початкова освіта». Щоб потрапити у трійку лідерів пані Катерина пройшла ретельний конкурсний відбір. Аби отримати право називатися «Учителем року» кожен учасник демонстрував свій досвід та професійну майстерність у випробуваннях «Методичний експромт», «Практична робота», «Проєкт», «Тестування з фахової майстерності» та «Урок».

Пані Катерина розповідає, що головною мотивацією до участі у конкурсі для неї стала цікавість.

«Я дуже допитлива людина і люблю усе нове. Вважаю, що успіх педагога – це результат досвіду і відкритості, тому завжди іду назустріч новим людям та ідеям. Особисто для мене конкурс «Учитель року» – це не просто престижна освітянська нагорода або фахове випробування, це передусім можливість для самовдосконалення. Адже взаємодія з колегами та обмін досвідом допомагає генерувати нові, креативні рішення та мотивує до професійного розвитку.

Звісно, перед випробуванням хвилювалася, попри 16 років професійного досвіду. Однак все пройшло добре і своїм результатом я задоволена. Перемога на конкурсі стала для мене величезним стимулом. Попереду багато планів і проєктів, тож це лише початок», — розповідає пані Катерина.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: