18:52, 23 Березня 2023

Волинська прикордонна родина поповнилася новобранцями

Сьогодні в управлінні Волинського загону прикордонники, які нещодавно вступили на військову службу, склали присягу на вірність Україні.

Про це повідомляє прес-служба Волинського прикордонного загону.

Кожен із них обрав для себе почесну місію – обороняти нашу країну, захищати її територіальну цілісність та непорушність державних кордонів.

«Попереду нелегкий шлях, але впевнений, що ми його пройдемо з честю. Уже зовсім скоро виженемо окупанта з української землі та здобудемо Перемогу», – каже 19-річний волинянин Сергій Киричук. Нині він разом із побратимами присягнули сумлінно та чесно виконувати свій військовий обов’язок і ніколи не зрадити українському народові.

З важливим днем у їхньому житті прикордонників привітав заступник начальника загону з персоналу Анатолій Щербак. А на завершення урочистостей напутнє слово новобранцям сказав капелан протоієрей Михайло Хімчак. Поблагословив хлопців на подальшу службу та окропив їх освяченою водою.

Нагадуємо, що триває набір громадян  на військову службу в підрозділи Волинського прикордонного загону. А охочі приєднатися до «Гвардії наступу», зокрема бригади «Сталевий кордон», відповідні заявки можуть подати до кінця березня. Детальніше за телефоном: +380 96 905 1301 (у робочі дні з 08:00 до 17:00) або за адресою: м. Луцьк, вул. Стрілецька, 6.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: